ЧУПРИК & MOZART. З циклу фортепіанних сонат В.А.Моцарта.

ЧУПРИК MOZART.

ВЕЧІР ДРУГИЙ

 

       Музична осінь у Закарпатській обласній філармонії триває. І 14 листопада солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк презентує другий вечір із циклу фортепіанних сонат В.А.Моцарта. Черговий масштабний проект нашої землячки передбачає виконання всіх 19 фортепіанних сонат Моцарта, відтак ми зможемо повною мірою насолодитися генієм великого австрійського композитора.

      Етелла Чуприк вже багато років звертається до історичних програм, продовжуючи славну традицію метрів романтичної доби. У нашій пам’яті ще свіжі 48 прелюдій та фуг Й.С.Баха, зіграні за два вечори, та цикл концертів «32 сонати Л.ван Бетховена». Сонати Моцарта – це серйозний іспит на художню зрілість для будь-якого виконавця, амбітна вершина кожного справжнього музиканта. Для Етелли Чуприк Моцарт є одним із улюблених композиторів, а її виконавська майстерність та прагнення до самовдосконалення не викликають ніяких сумнівів.

   Тож попереду другий вечір із цього циклу. У концерті прозвучать сонати № 4 Мі-бемоль мажор, № 5 Соль мажор та № 6 Ре мажор. Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

 

    Початок о 18.30.

epimox, 2009