тел.:+38 (0312) 63-05-44 
тел./факс:+38 (0312) 61-33-22

Афіша

Концерт "Мелодії сердець"
П’ятниця, 14/02/2020
18:30  

РОМАНТИЧНА ШОУ-ПРОГРАМА «МЕЛОДІЇ СЕРДЕЦЬ»
СЕСТЕР ГАЛИНИ ТА МАРʼЯНИ ГАВРИЛКО

Кохання є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Романтично і ніжно відсвяткувати День всіх закоханих Вас запрошує Закарпатська обласна філармонія разом з яскравими зірочками закарпатської сцени Галиною та Мар’яною Гаврилко.
Чекаємо на Вас 14.02.2020 о 18.30
Романтика пісенних творів захопить у свої обійми, наповнить серця казкою неповторних почуттів, подарує море радості та щастя. Гарним подарунком стане виступ і наймолодших членів творчої родини Гаврилко. А учасники спортивного клубу «Грація» (керівник – Олександра Мишко) додадуть особливого шарму програмі.
Довідково:
Галина Гаврилко народилася в Ужгороді у сім’ї освітян. У 2002 р. закінчила Ужгородське державне музичне училище ім. Д. Є.Задора по класу фортепіано. Освіту здобула також в Ужгородському комерційному технікумі, в Донецькій консерваторії ім. С.С.Прокоф’єва та Львівській національній музичній академії ім. М.В.Лисенка. Солістка філармонії. Виховує чотирьох дітей.
Весь цей час займається творчою діяльністю. Самостійно та у складі дуету «Барселона» брала участь в чисельних конкурсах і концертах в Україні та закордоном, зокрема Києві, Ужгороді, Львові, Донецьку, Одесі, Москві (Росія), Цюріху (Швейцарія), Баден-Бадені (Німеччина). У 1999 році стала дипломантом національного конкурсу «Червона Рута» (м. Київ). У 2005 році отримала 1 премію Міжнародного конкурсу ліричних виконавців у м. Лоніго (Італія). Лауреат II премії на Міжнародному конкурсі «Нова хвиля», який відбувся у 2007 році в Юрмалі (Латвія). Співала на одній сцені з легендарною співачкою Монсерат Кабальє у м. Дніпропетровськ (2008р.).
Представляла Україну на талант шоу «Die grössten Schweizer Talente» (Цюрих, Швейцарія).
Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2019 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000