тел.:+38 (0312) 63-05-44 
тел./факс:+38 (0312) 61-33-22

Афіша

Концерт симфонічного оркестру
Вівторок, 18/02/2020
18:30  

НЕЗАБАРОМ В УЖГОРОДІ!
ТАЛАНОВИТИЙ СКРИПАЛЬ ТА ДИРИГЕНТ – ІГОР МУРАВЙОВ!

Музика геніального Бетховена здатна полонити будь-яке серце, наповнити душу спокоєм та гармонією.
Отож, 18 лютого 2020 симфонічний оркестр та знаний скрипаль, перспективний диригент Ігор Муравйов запрошують на концертну програму «BEETHOVEN».
Керівник – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько.
Початок о 18.30
Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Коротко про музиканта:
Ігор Муравйов – скрипаль, диригент. Концертмейстер оркестру K&K Philharmoniker, стипендіат Президента України 2015 року. Двічі лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола.
Освіту здобув у Львівській середній спеціалізованій школі-інтернаті ім. С.Крушельницької (клас викладача В.Шургот) та в Львівській національній музичній академії (клас професора В.Заранського), у якого далі продовжує навчання у якості асистента. Також паралельно здобув ступінь магістра з спеціальності «Оперно-симфонічне диригування» (клас народного артиста України І. Юзюка). Брав участь у майстер-класах у всесвітньо відомих музикантів: Максима Венгерова, Дмитра Сітковецького, Олега Криси, Ореста Шургота, Міхаеля Стріхаржа,Олега Каськіва.
Ігор Муравйов гастролює в Україні та закордоном як соліст, диригент, камерний музикант та концертмейстер оркестру. Виступає з багатьма оркестрами та диригентами України і Європи. У репертуарі артиста концерти для скрипки: Л. ван Бетховена, П.І.Чайковського, Я.Сібеліуса, Й.Брамса, Ф.Мендельсона, В.А.Моцарта, Й.С.Баха, Д.Шостаковича та багато інших.
Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2019 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000