тел. : +38 (0312) 61-33-22

тел. : +38 (0312) 63-05-44 

Афіша

Тріо Олексія Петухова
Четвер, 20/05/2021
18:30  

В УЖГОРОДІ ТРІО ОЛЕКСІЯ ПЕТУХОВА ПРЕДСТАВИТЬ МУЗИКУ ЛЕГЕНДАРНОЇ ГРУПИ «БІТЛЗ»

20 травня 2021 року о 18:30 Закарпатська обласна філармонія запрошує вас на проєкт «The Beatles in Jass» відомого одеського джазового піаніста та композитора Олексія Петухова присвячений творчості легендарної групи «Бітлз». Пісні з різних альбомів будуть представлені в зовсім іншому, незвичайному і несподіваному ракурсі, в джазовій інтерпретації.

Олексій ПЕТУХОВ – один з ведучих і активно концертуючих джазових музикантів України. Блискучий імпровізатор та інтерпретатор, автор яскравих і оригінальних джазових перекладень, серед яких сюїти Г. Свиридова «Час, вперед!», «Пори року» П. І. Чайковського, автор музики до вистави-мюзиклу Г. Ковтуна «Конотопська відьма». Часто співпрацює з провідними музикантами України та з-за кордону, такими, як Грегорі Портер, Кевін Махогані, Шенді Рул, Філо Машадо, Артур Інгрід і багатьма іншими.

Максим КОНДРАТЬЄВ – контрабасист, соліст Одеського Національного симфонічного оркестру, учасник численних джазових концертів, фестивалів і міжнародних проєктів. Грає із провідними музикантами Одеси, співпрацював із Bryan Carter, Johny O`Neal, Rachel Terrien, Allan Harris, Gregory Boyd, Judy Niemack, Christopher McBride та ін.

Андрій ГОНЧАРОВ – талановитий молодий виконавець на ударних інструментах. Закінчив Одеське училище мистецтв і культури ім. К. Ф. Данькевича. Брав участь у міжнародному фестивалі «Сучасне звучання органу» (2018 р.). Часто виступає у складі тріо Олексія Петухова.

Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

Нагадуємо, що музичний вечір відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Кількість місць обмежена.
Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA

Запрошуємо вас поговорити про джаз та з головою зануритися у світ джазу разом з одеськими музикантами!

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000