тел. : +38 (0312) 61-33-22

тел. : +38 (0312) 63-05-44 

Афіша

Концертна програма "140" Bartok
Середа, 16/06/2021
18:30  

ЗАКАРПАТЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ НА КОНЦЕРТНУ ПРОГРАМУ
З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ БЕЛИ БАРТОКА

Цьогоріч ми святкуємо ювілей - 140-річчя від народження угорського композитора, піаніста і музикознавця-фольклориста Бели БАРТОКА.
16 червня 2021 о 18.30 камерно-інструментальний ансамбль «Угорські мелодії» щиро запрошують всіх на концертну програму «140" Bartok.
Художній керівник – заслужена артистка України Діана ГАВАТА.

У концерті візьмуть участь:
Іштван ХАЛУС / вокал
Оніко БЕРЛАНЮК / вокал
Катерина ГАЖО / фортепіано, орган
Євген ЦАНЬКО / акордеон
Агнеса БАЧИНСЬКА / флейта
Барток дуже сильно любив дітей, багато творів написав для дітей як вокальних, так й інструментальних. Тому для участі в концерті було запрошено вихованку Чопської музичної школи Ребеку ДЗЯБКО, яка виконає народні пісні. Ще до нас завітає дитячий вокально-інструментальний ансамбль «Естерланц», Ужгородської дитячої школи мистецтв, художній керівник - Рика РІВІС.

Ведуча – Ріта ШИМОН.

ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ МИТЦЯ
Геній музики, всесвітньо відомий композитор, етнограф та піаніст Б. Барток залишив яскравий слід у музичній культурі XX століття. Його твори захоплюють слухачів донині. Він перший хто поєднав фольклор з класичною музикою.
Його музичним інструментом було не тільки піаніно, але й фонограф Едісона. Окрім, захоплення музикою, він був ще й колекціонером: збирав мушлі, різні рослини та комахи, а ще угорські меблі. Його іменем називають музичні школи, вулиці та площі, а ще встановлюють пам’ятки. Їх знайти можна в Парижі, Онтаріо, Брюсселі, Будапешті та Лондоні. Знайти міні-скульптуру Бартока можна і в місті Ужгороді. В 1955 році за свою творчість, посмертно, нагороджений Міжнародною премією миру.
Навіть якщо ви не любите класичну музику, то зі спадку в шість струнних квартетів, численних концертів, опер та дитячих педагогічних творів ви точно знайдете щось для себе.

Звертаємо увагу!
Кількість місць обмежена.
Захід проводиться з дотриманням карантинних вимог.
Квитки продаються в касі філармонії та на CONCERT.UA
https://concert.ua/uk/event/bartok-uzhhorod
Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2019 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000