тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

Концертна програма АКАДЕМІЧНОГО ЕСТРАДНО-ДУХОВОГО ОРКЕСТРУ!
П’ятниця, 25/11/2022
18:30  

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З ХІТІВ РОК ТА ПОП МУЗИКИ!

Традиційно, щороку в листопаді з нагоди створення колективу, Академічний естрадно-духовий оркестр філармонії тішить своїх прихильників найкращими композиціями музичної спадщини.

Сьогодні це вже 17 річниця заснування колективу. Оркестр є унікальний, він здатний запропонувати слухачам вишукані програми – різнопланові концертні виступи з широким спектром музичних творів різних стилів, жанрів, напрямів. Жанрове розмаїття концертних програм – це найхарактерніша риса творчого обличчя колективу, про яке постійно дбають, і артисти колективу, і керівник народний артист України Володимир СПІВАК.
Шанувальники оркестру будуть задоволені і цього разу, адже програма стилістично надзвичайно багатогранна. Слухачі зможуть насолодитися високою класикою та найкращими хітами рок та поп музики, серед яких: Bon jovi rock mix, Benny Goodman, Glenn Miller, Prodigy, Eagles Medley та інші.

25 листопада 2022 (п’ятниця) велика зала Закарпатської обласної філармонії запрошує на музичний вечір АКАДЕМІЧНОГО ЕСТРАДНО-ДУХОВОГО оркестру. У концерті візьмуть участь солісти-інструменталісти: Олександр БОМБУШКАР (труба), Петро ТЕРЕХОВ (труба), Олександр СКВОРЦОВ (труба) та Давид СКВОРЦОВ (труба).

Ми гарантуємо максимум позитиву та яскравих емоцій!
Святковий концерт розпочнеться о 18:30.

Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.).
При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей.
КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії та на CONCERT.UA.

З метою СВОЄЧАСНОГО ПОЧАТКУ КОНЦЕРТУ просимо ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПРИДБАТИ КВИТКИ на концерт. КАСА філармонії ПРАЦЮЄ щодня з 12:00 до 18:00, крім суботи та неділі. За 10 хв. до початку концерту КАСА ПРИПИНЯЄ здійснювати ПРОДАЖ КВИТКІВ!

Під час концерту переміщення у ВЕЛИКІЙ КОНЦЕРТНІЙ ЗАЛІ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! За потреби Ви можете увійти або вийти під час: аплодисментів, антракту або технічної перерви. Будь ласка, відчиняйте або зачиняйте двері в залі під час концерту дуже тихенько!

ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ! ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000