Концертна програма «Вшануймо пам'ять Ракоці»

ВШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ ФЕРЕНЦА РАКОЦІ II 

«З любов’ю ставимося до свого

 та найбільше цінуємо

мир і злагоду в нашім спільнім домі»

Щиро запрошуємо всіх на концерту програму «Вшануймо пам'ять Ракоці» камерно-інструментального  ансамблю «Угорські мелодії», який відбудеться 06 листопада 2019 року.

Художній керівник заслужена артистка України Діана Гавата.

Музику старовинного автентичного інструменту – тарагот презентує Шандор Шрайнер.

У програмі: твори Лавотти Яноги, Іштвана Мартона, Яноша Бігарі, Вінце Зігмунда.

 Ведуча – Наталія Сентимрей.

Початок 18.30

Ви дізнаєтесь багато цікавої інформації та поринете в атмосферу тодішньої епохи.

Колектив «Угорські мелодії» створений 1948 року. За свою понад 70-літню історію колектив «з любов’ю ставиться до свого і найбільше цінує мир та злагоду в нашім спільнім домі».

На сьогодні це ансамбль талановитих, самобутніх артистів, кожен з яких є водночас і яскравим солістом. Зокрема, найбільш досвідченими та яскравими солістами колективу є лауреати міжнародних конкурсів Оніко Нодь (вокал) та Діана Гавата (віолончель), Андрій Свид (вокал, контрабас). Чудово доповнює творчу палітру колективу своїм автентичним співом молода виконавиця Анжеліка Гербер (вокал). І вже впродовж багатьох років у складі ансамблю працює танцювальний дует, адже неможливо уявити собі угорський фольклор без запальних танців.   

Репертуар «Угорських мелодій» складають угорські народні пісні та мелодії, музика зі всесвітньовідомих оперет, твори місцевих композиторів та кращі зразки українського, словацького, румунського, єврейського народного мистецтва.

Попри те, що колектив орієнтований на популяризацію насамперед музики угорських композиторів та місцевий угорський фольклор, кожною своєю концертною програмою ансамбль намагається показати багатство полікультурного життя Закарпаття.

epimox, 2009