Раміро Аріста та симфонічний оркестр презентують «SPANISH PASSION»

Аргентинський диригент Раміро Аріста

та симфонічний оркестр Закарпатської обласної філармонії

презентують «SPANISH PASSION»

Вже вкотре на запрошення маестро Вікторії Свалявчик-Цанько на Закарпаття завітає  пристрасний і енергійний,  здатний «оживити музику»,

з оригінальною виконавською манерою, яскравим артистизмом і нестримним темпераментом аргентинський диригент Раміро Аріста.

13 листопада під орудою симфонічного оркестру  філармонії  він презентує нову концертну програму «SPANISH PASSION» .

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Початок о 18.30

Тож нехай гаряча,  пристрасна іспанська музика додасть вам драйву, оптимізму та щастя.

 

Разом з вами чекаємо на нову зустріч із нашим улюбленцем.

Коротко  про музиканта:

 «Я диригент, музикант, митець, філософ, просто людина. Моє життя – це музика, мистецтво. І звичайно, Бог. Для нас, музикантів, важливо дарувати публіці наші серця. Глядачі на концерті повинні забути про свої проблеми вдома, на роботі, в школі, про фінансові труднощі. Наш обов’язок – подарувати їм позитивні емоції, влаштувати свято», – сказав Раміро Аріста після першого свого виступу на нашій сцені.

Аргентинський диригент із італійським корінням вважається одним із кращих серед своїх сучасників. Його професійна кар’єра просто вражає: за півтора десятка років музикант встиг попрацювати із 70 оркестрами в 14 країнах на 3 континентах. У своїй творчості диригент поєднує європейські традиції, балканський фольклор та жагучі латиноамериканські ритми.

Разом із симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії (диригент – заслужена артистка України Вікторія Свалявчик-Цанько) Раміро Аріста вже реалізував дві яскраві концертні програми – «Viva Latina» і «Libertango».

epimox, 2009