Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад!

Відомий осередок культурного життя обласного центру Закарпаття і всього краю запрошує фахівців до співпраці. 

Комунальний заклад "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади:

Артист духового оркестру : труба (2 шт.од.), тромбон (1 шт. од.), бас-гітара (1 шт.од.), ритм-гітара (1.шт.од.). Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. 
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні музичні здібності, високий рівень техніки та музичної культури виконання, досконале володіння навичками читання оркестрових партій з листа.
Кандидати повинні: виконати сольний твір (концерт 1-а або 2-3 частини) і віртуозну п'єсу, читка з листа партій із репетуару коллективу на вибір комісії.

 

Режисер філармонії : вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:повинен знати чинне законодавство в галузі культури і мистецтва;основи сценічного і музичного оформлення, вокального,хорового та хореографічного мистецтва;досвід роботи вітчизняних та світових закладів культури.

 

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:
- заява про участь у конкурсі у довільній формі.
До заяви додаються такі документи:
- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
- копія документа, що посвідчує особу;
- копію трудової книжки (за наявності);
- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
- додаткова інформація стосовно освіти, участі у конкурсах, досвіду роботи професійного рівня і репутації за бажанням.Кінцевий строк прийняття заяв про участь у конкурсі та інших необхідних документів – по 23 січня 2019 року.
Дата і місце проведення конкурсу: 28 січня 2019 року, м.Ужгород, пл.Театральна, 10, Закарпатська обласна філармонія, малий зал.
Конкурс проводиться у два етапи:
- перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 28 січня 2019 р., 10.00.
- другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 28 січня  2019 р., 11.00.

Документи приймаються за адресою: м.Ужгород, пл.Театральна, 10, КЗ "Закарпатська обласна філармонія" Закарпатської обласної ради (секретар конкурсної комісії) або на електронну пошту mail@philarmonia.uz.ua.
Довідки за телефонами: (0312) 61-33-22.

Витрати конкурсантів на проїзд, оренду житла не повертаються. При прийомі на роботу житло не надається. Форма працевлаштування – контрактна, – інформує дирекція Закарпатської обласної філармонії. 

epimox, 2009