тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

Днями колектив Закарпатської обласної філармонії відзначив 75 років творчого життя! З цієї нагоди у стінах філармонії пройшов грандіозний музичний вечір, який залишив по собі неймовірні враження та емоції.  Символічно, що дата святкування вибрана 1 жовтня, саме у Міжнародний день музики.

Цього вечора вітання та слова вдячності на адресу артистів линули від заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря Шинкарюка, Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, голови секретаріату Закарпатської обласної ради Андріани Сушко, директора Департаменту культури, національностей та релігій Євгена Тищука та голови профспілки працівників культури Наталії Товтин.

Трудовий колектив та колективи симфонічного, духового, камерного, камерно-інструментального ансамблю «Угорські мелодії» й ансамблю «Закарпатські візерунки» отримали Почесні грамоти Закарпатської ОДА;  керівники колективів Вікторія Свалявчик-Цанько, Володимир Співак, Владислав Юрош, Діана Гавата, балетмейстер Оксана Булеца нагороджені Почесними грамотами Закарпатської обласної ради; солісти Катерина Гажо, Галина Гаврилко, Олександр Садварій отримали нагороди від Ужгородської міської ради. Також грамотами департаменту культури, національностей та релігій нагороджено працівників адміністрації філармонії. Свою заслужену нагороду отримав і очільник закладу Іван Микита, адже саме під його керівництвом філармонія стала більше сучасною та набула європейських ознак існування.

Звісно, всі ці нагороди мають свою вагу, та найбільша нагорода для кожного артиста – це квіти, аплодисменти, овації та запрошення «на біс», якими неймовірно щедро обдаровували глядачі своїх улюбленців. Справді, концертна програма була дуже гармонійною і майстерно відточеною. Від органної композиції Катерини Гажо до акордів камерного оркестру (солістка - заслужена артистка України Оксана Хархаліс-Ільницька); від запальних танців ансамблю «Закарпатські візерунки» до національного колориту камерно-інструментального ансамблю «Угорські мелодії»; від співу  Ірини Філіпенко у співпраці з хореографічною групою ансамблю «Закарпатські візерунки», які просто неперевершено проілюстрували пісню «Родина», до улюблених мелодій естрадно-духового оркестру разом із солісткою Галиною Гаврилко.   Феєричним завершенням вечора став виступ симфонічного оркестру та соліста, заслуженого артиста України Олександра Садварія. 

Пишаємось вами! Дякуємо вам! Ви справді професійні, харизматичні та неймовірні виконавці!

Висловлюємо подяку також ведучим концерту мистецтвознавиці Наталії Піцур та Ользі Донецькій, а також звукооператору Геннадію Дев'ятову, художній керівниці Агнесі Бачинській та всім, хто допомагав у підготовці та проведенні програми!

До нових зустрічей!  Адже вже  7 жовтня о 18:30 у нас знову концерт камерно-інструментального ансамблю «Угорські мелодії»!

 

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000