тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

Концертна програма "КАРПАТСЬКЕ КАПРИЧІО"!
Неділя, 27/11/2022
16:00  

АВТОРСЬКИЙ ВЕЧІР КОМПОЗИТОРА ВІКТОРА ТЕЛИЧКА: ФІЛАРОМНІЯ ЗАПРОШУЄ НА «КАРПАТСЬКЕ КАПРИЧІО»!

27 листопада 2022 року (неділя) о 16:00 на авторський вечір видатного закарпатського композитора Віктора ТЕЛИЧКА, на море експресії та феєрії звуків і ритмів вас запрошують артисти Академічного СИМФОНІЧНОГО оркестру Закарпатської обласної філармонії (за диригентським пультом – заслужена артистка України Вікторія СВАЛЯВЧИК-ЦАНЬКО).

«Наш Всесвіт – це суцільні вібрації, починаючи від рентгенівських променів і закінчуючи інфразвуком, а потім переходячи до вібрацій ще менш помітних. Що таке доба? – Це коливання день-ніч. Що таке пора року? – Це ще повільніше коливання… Ми всі постійно знаходимося в неосяжному просторі вібрацій різної частоти, тривалості, сили, з яких митець обирає потрібні йому саме для даного твору», - так розуміє сутність музики композитор Віктор Теличко.

Віктор Федорович ТЕЛИЧКО - композитор, чудовий піаніст, який успішно концертує як в Україні, так і за її межами; досвідчений викладач Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора, учні якого теж сягають професійних висот; невтомний організатор численних місцевих мистецьких акцій – міжнародного щорічного фестивалю «Музичне сузір’я Закарпаття», форумів музики Євгена Станковича та Мирослава Скорика; а ще – голова Закарпатського осередку Національної спілки композиторів, заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародного конкурсу «Caspi art», всеукраїнської премії імені Віктора Косенка та обласних премій імені Дезидерія Задора та братів Юрія та Євгена Шерегіїв.

Творчість композитора відома не лише в Україні. Записи творів митця є у фондах західнонімецького радіо, у відеофільмі Чеського телебачення «Пісні полонин», відеофільмі «Наш Ужгород». У лютому-березні 2003 року дві радіопередачі про творчість Віктора Теличка пройшли в Чикаго і Бостоні. Його твори неодноразово виконувались у Словаччині, Угорщині, Румунії, Німеччині, Австрії, Франції, записані на кількох компакт-дисках.

До організації проведення музичного вечора ювіляра долучилися усі провідні мистецькі установи Закарпаття: департамент культури, національностей та релігій Закарпатської облдержадміністрації, Закарпатська організація Національної спілки композиторів України, Ужгородський музичний фаховий коледж імені Д. Є. Задора та Закарпатська обласна філармонія.

У концерті візьмуть участь солісти: Ольга ЧУНДАК (орган), Сусанна ДЯЧЕНКО (скрипка), заслужений артист України Ференц ТОМИЧ (кларнет), Шандор ШРАЙНЕР (кларнет), Іван УРСУ (кларнет), Віталій ШУЛИК (бас-кларнет), Емеріх і Томас ПОПОВИЧІ (труба), Тетяна і Віктор ТЕЛИЧКО (фортепіано), Леонтій ЛЕНАРТ (цимбали) та студенти Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора Дарія ДЬОЛОГ (акордеон) і Ростислав ЧВОРСЮК (баян), клас викладача заслуженого працівника культури України Володимира СТЕГНЕЯ.

Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.). При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей. КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії та на CONCERT.UA.

З метою СВОЄЧАСНОГО ПОЧАТКУ КОНЦЕРТУ просимо ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПРИДБАТИ КВИТКИ на концерт. КАСА філармонії ПРАЦЮЄ щодня з 12:00 до 18:00, крім суботи та неділі. У неділю, перед концертом каса працює з 13:30. За 10 хв. до початку концерту КАСА ПРИПИНЯЄ здійснювати ПРОДАЖ КВИТКІВ!

Під час концерту переміщення у ВЕЛИКІЙ КОНЦЕРТНІЙ ЗАЛІ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! За потреби Ви можете увійти або вийти під час: аплодисментів, антракту або технічної перерви. Будь ласка, відчиняйте або зачиняйте двері в залі під час концерту дуже тихенько!

ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ! ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000