тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

Концертна програма АРТИСТІВ та БІГ-БЕНДУ АКАДЕМІЧНОГО ДУХОВОГО ОРКЕСТРУ!
Четвер, 26/01/2023
18:30  

МУЗИЧНА ПОДЯКА ВІД АРТИСТІВ ТА БІГ-БЕНДУ АКАДЕМІЧНОГО ЕСТРАДНО-ДУХОВОГО ОРКЕСТРУ!

22 січня - День Соборності України, проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Прикметно, що день Соборності припадає на період великої радості від Різдва Христового.
Як тоді, так і сьогодні українці вкотре змушені виборювати незалежність та цілісність своєї країни. Ця жорстока війна з російським агресором принесла на нашу землю багато горя та сліз. Наші захисники показали і доказали всьому світові свою відвагу, міць, сталевість характеру та віру в перемогу.
Ми щиро вдячні країнам різних континентів за підтримку та гуманітарну, матеріальну і військову допомогу. Як вияв подяки країнам, які підтримують Україну у війні, артисти Біг-Бенду Академічного естрадно-духового оркестру філармонії запрошують на святковий вечір - Музичний фреш з творів пристрасної Іспанії, теплої Італії, незвичайної Великобританії та інших дружніх країн.
Керівник – народний артист України Володимир СПІВАК.
26 січня 2023 року (четвер) о 18:30 артисти виконають класичні, переможні композиції, що покликані потішити закарпатців та гостей краю у ці нелегкі дні.
Солюватимуть у музичному вечорі відомі в краї та за його межами артисти – заслужений артист України Олександр САДВАРІЙ (тенор), Галина ГАВРИЛКО (сопрано), Мирослава ШВАХ-ПЕКАР (мецо-сопрано), Анастасія ВИШНЕВСЬКА (мецо-сопрано), Ігор ЛИТВИНОВ (гітара), Наталія ЛЕНДЄЛ (фортепіано).

Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA.
З метою СВОЄЧАСНОГО ПОЧАТКУ КОНЦЕРТУ просимо ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПРИДБАТИ КВИТКИ на концерт. КАСА філармонії ПРАЦЮЄ щодня з 12:00 до 18:00, крім суботи та неділі. За 10 хв. до початку концерту КАСА ПРИПИНЯЄ здійснювати ПРОДАЖ КВИТКІВ!
Під час концерту переміщення у ВЕЛИКІЙ КОНЦЕРТНІЙ ЗАЛІ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! За потреби Ви можете увійти або вийти під час: аплодисментів, антракту або технічної перерви. Будь ласка, відчиняйте або зачиняйте двері в залі під час концерту дуже тихенько!
ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ! ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000