тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

Концертна програма "ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ"!
Неділя, 12/02/2023
17:00  

МУЗИЧНИЙ ВЕЧІР ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»: ЗАПРОШУЮТЬ СОЛІСТИ ФІЛАРМОНІЇ!

Війна… Навіть це страшне слово не взмозі забрати у людини здатність любити, це почуття підносить людину, кличе її на подвиги, творить історію. Любов можлива посеред вибухів і смертей, можлива після них, вона надихає і вселяє надію на мир. Кохання - найсвітліше почуття у світі, це робота серця, емоцій, духу. Воно возвеличує, окриляє, надає впевненості в собі. На жаль, нашому народові довелося пережити не одну війну, але це не зламало нас і не зробило жорстокими. Навіть на війні люди можуть кохати. Нехай хоча б на мить, але це почуття зробить їх щасливими.

Напередодні свята всіх закоханих, 12 лютого о 17:00 завітайте на незабутній музичний вечір «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ».

Романтично і ніжно відсвяткувати День святого Валентина запрошують солісти Закарпатської обласної філармонії – заслужений артист України Олександр САДВАРІЙ та чарівна Галина ГАВРИЛКО.

Романтика композицій наповнить серця казкою, захопить у свої обійми та подарує море радості та щастя. Гарним дарунком стане і виступ юних артистів – Анни Гаврилко, Марії Дір, Олександра Дір та Олександра Шебели.
А учасники Дитячого хору воскресної школи «Образок» та Вокально-хоровий колектив «ELEOS» (керівник – Ангеліна Алексій) додадуть особливого шарму концертній програмі.
Нехай життя кожного з вас буде сповнене радістю, теплом і коханням.

Ведуча – Ольга Донецька.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.).
При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей.
КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії та на CONCERT.UA.
З метою СВОЄЧАСНОГО ПОЧАТКУ КОНЦЕРТУ просимо ЗАЗДАЛЕГІДЬ ПРИДБАТИ КВИТКИ на концерт. КАСА філармонії ПРАЦЮЄ щодня з 12:00 до 18:00, крім суботи та неділі. За 10 хв. до початку концерту КАСА ПРИПИНЯЄ здійснювати ПРОДАЖ КВИТКІВ!
Під час концерту переміщення у ВЕЛИКІЙ КОНЦЕРТНІЙ ЗАЛІ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! За потреби Ви можете увійти або вийти під час: аплодисментів, антракту або технічної перерви. Будь ласка, відчиняйте або зачиняйте двері в залі під час концерту дуже тихенько!
ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ! ЩИРО ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000