тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО!
Середа, 05/04/2023
18:30  

В УЖГОРОДІ СТУДЕНТИ-МУЗИКАНТИ ЗІГРАЮТЬ СОЛО ІЗ СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ

Четвертий концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього»

5 квітня о 18:30 в Ужгороді в Закарпатській обласній філармонії відбудеться четвертий концерт Всеукраїнського проєкту «Заради майбутнього» від благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Студентки-музикантки Юлія Карпова (скрипка) та Олександра Макарова (фортепіано) під керівництвом диригента Андрія Савчука зіграють соло з академічним симфонічним оркестром Закарпатської обласної філармонії. Звучатимуть твори видатних композиторів  Євгена Станковича, Людвіга ван Бетховена та Фелікса Мендельсона.

Мета культурної ініціативи «Заради майбутнього»  створити платформу для реалізації молодих талантів української академічної музики. У воєнний час майже 50 % студентів творчих вишів сьогодні навчаються онлайн та перебувають поза межами України. Більша частина з них уже паралельно вступила до університетів Європи.

«Попри всі виклики, які кидає війна, ми намагаємося щомісяця проводити один концерт у різних містах України. Віримо, що зможемо провести фінальну подію туру в Києві на День Незалежності. Це наш внесок у збереження творчого потенціалу, з яким відбудовуємо культуру України. Тож підтримайте музикантів й отримайте неймовірне задоволення», — розповіла Марія Дідковська, засновниця благодійного фонду «Відкрита музика міста».

Кожен концерт має нову програму, над якою працює диригент і співініціатор проєкту Андрій Савчук. Ба більше, організатори запевняють, що саме в Ужгороді солістки зіграють найскладнішу програму Всеукраїнського туру.

Квитки можна придбати за посиланням.

Варто зазначити, що для благодійного фонду Марії Дідковської «Відкрита музика міста» є традиційною підтримка саме класичної, академічної музики в Україні та молоді, яка її презентує. Проєкт реалізують у партнерстві з диджитал-виданням JetSetter.ua.

Слідкувати за проєктом: Facebook | Instagram | YouTube
Фото: https://fex.net/uk/s/rffmpbm

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000