тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

ROMANTICISM UTOPIA
Неділя, 25/06/2023
17:00  

«CON-TEMP TRIO» ЗАПРОШУЄ НА «ROMANTICISM UTOPIA»

25 червня (неділя) на «Romanticism utopia» запрошують закарпатців та гостей краю чарівні артистки CON-TEMP TRIO - заслужена артистка України Діана ГАВАТА (віолончель), Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта), Катерина ГАЖО (фортепіано).

Музичні вечори Trio завжди надзвичайно цікаві, потребують клопіткої праці та творчого осмислення, але сприймаються легко і невимушено. Програма концерту покликана показати «романтизм», як конфлікт між реальною дійсністю та мрією-утопією. Дійсність низька та бездуховна, пронизана духом міщанства, а мрія-утопія – це прекрасне, досконале, але водночас недосяжне та незбагненне розумом.

Музично-утопічне – як «музика прекрасного», музика абсолют, простір форм та ідей, які розгортаються самі по собі в безкінечній зміні образів та картин.
Чарівне Сon-temp trio посіло гідне місце в музичному просторі краю, творчі вечори колективу - це свого роду інвестиції у виховання і розвиток суспільства, адже виконавиці цілеспрямовано працюють у напрямку поширення класичної академічної музики та формування естетичних смаків сучасного слухача.

У програмі концерту прозвучать тріо для фортепіано, флейти та віолончелі Йозефа Райнбергера та Карл Марія фон Вебера.
Вебер заклав основи, створив фундамент для розвитку романтизму в музиці, став прикладом і кумиром для майбутніх композиторів.
Йозеф Габріель Райнбергер є одним із композиторів, чиї імена після багатьох років забуття відкривають для себе все більше музикантів та дослідників музики. Він є видатним представником німецької романтичної музики другої половини XIX ст. На творчість композитора значною мірою вплинула творчість Й.С.Баха та Ф. Мендельсона.

Музичний вечір розпочнеться о 17:00

Тривалість: півтори години.

Ведуча – Наталія ПІЦУР.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.
Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КВИТКИ продаються у КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA. ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000