тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

ЛЮБОВ ДО ОРГАНУ ПЕРЕДАЄТЬСЯ З ПОКОЛІННЯ В ПОКОЛІННЯ!
Середа, 27/09/2023
18:30  

«Орган – живий інструмент без якого я не можу жити» - часто говорила із захопленням органістка, заслужена артистка України Наталія Висіч. Цю любов до інструменту вона і передала своїм учням, які продовжують її справу. На сьогодні молодше покоління плідно та з величезним захопленням продовжує навчання грі на одному з найскладніших механізмів світу, який треба не тільки зрозуміти, але і відчути. Справу Наталії Дмитрівни Висіч продовжує послідовниця та чудова виконавиця Катерина Гажо.

Саме 27 вересня у вас буде можливість познайомитися з юними виконавицями-ученицями органного класу Ужгородської музичної школи №1 - Веронікою ГАЖО, Анастасією ГРИНЕВИЧ, Поліною ЄВЧАКОВА, Зоряною ГАПАК, Христиною ФЕДАШ та Тетяною ЯВОРСЬКОЮ (викладач – Катерина ГАЖО); та випускницею цієї школи, а на даний час вона студентка Приватного музичного університету ім. Густафа Малера Святославою Ковтик . Пітримають та прикрасять захід артисти АКАДЕМІЧНОГО КАМЕРНОГО оркестру філармонії під керівництвом заслуженого артиста України Владислава ЮРОША.

У програмі звучатимуть твори Й. С. Баха, Г. Муффата, С. Франка, А. Гейлера, Л. Боельмана, І. Мартона та ін.

Початок о 18:30.

Ведуча – музикознавець Наталія ПІЦУР.

Тривалість: півтори години. У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.

Коротко про учасників вечора:

ОРГАННИЙ КЛАС в Ужгородській музичній школі був заснований у 1999 році за ініціативи тодішнього директора Яна Яновича Шляхти. Понад 20 років органним класом опікувалася заслужена артистка України, солістка Закарпатської обласної філармонії Наталія Висіч. Учні класу Наталії Дмитрівни виступали на концертних сценах України, Угорщини, Німеччини, Швейцарії. Чудовий викладач та людина виростила і закохала в цей могутній інструмент велику кількість учнів, багато з них продовжують її справу. З 2013 року класом органу опікується вихованка Наталії Дмитрівни - солістка філармонії Катерина Гажо. Учні органного класу активно концертують як в Україні так і за кордоном.

КОВТИК Святослава Іванна - випускниця Ужгородської дитячої музичної школи з «Фортепіано» (клас викл. Шалигіної Т.А.) та «Орган» (клас викл. Висіч Н.Д., а згодом Гажо К.М.).
Після завершення музичної школи здобувала освіту в Ужгородському музичному фаховому коледжі ім. Д. Є. Задора, навчаючись в класі ст. викл. Туряниці О.В. за спеціальністю «Фортепіано». Паралельно навчанню продовжувала отримувати уроки органу в Катерини Гажо.
Під час навчання активно займалася концертною діяльністю, беручи участь у різних органних та фортепіанних концертах. У 2015 році брала участь в VII Міжнародному молодіжному фестивалі органної музики ім. Н.Д. Висіч в якому співпрацювала з академічним камерним оркестром філармонії.
Після успішного закінчення коледжу вступила, де на наданий час і навчається, в Приватний музичний університет ім. Густафа Малера по класу органу в проф. Клауса Кухлінга та додатково по класу фортепіано в проф. Лоренцо Коззі (Італія) в м. Клаґенфурт (Австрія).
На даний час артистка активно бере участь у месах та концертах, а саме в: Словаччині, Австрії, Чорногорії. З початку війни є учасницею різних благодійних концертів на підтримку України, кошти з яких перераховуються на потреби ЗСУ.

Академічний КАМЕРНИЙ оркестр – створено у травні 1978 року. З перших років заснування оркестр зайняв високу позицію в музичному мистецтві краю та країни, свідченням чого є високі відзнаки колективу: багаторазовий лауреат обласної премії ім. Дезидерія Задора в жанрі «Музичне виконавське мистецтво»; учасник Першого Українського міжнародного фестивалю сучасної української музики. Колектив побував на багатьох престижних сценах України та за кордоном, відвідав відомі європейські фестивалі у Словаччині («Кошицька Ярь», м. Кошіце,), Угорщині (м. Будапешт) та ін. Бере активну участь у мистецькому житті Ужгорода, регулярно виступає у різних куточках Закарпаття.
Камерний оркестр філармонії став доброю школою для цілої плеяди яскравих музикантів, які з честю представляють українську виконавську школу в Мексиці, США, Канаді, Німеччині, Угорщині, Чехії.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КВИТКИ продаються у КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA. ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000