тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

АФІША

МУЗИЧНЕ МЕРЕЖИВО БАРОКО
Вівторок, 27/02/2024
18:30  

ФІЛАРМОНІЯ ЗАПРОШУЄ НА «МУЗИЧНЕ МЕРЕЖИВО БАРОКО»

27 лютого запрошуємо всіх до великої концертної зали Закарпатської філармонії на неймовірний вечір музики «МУЗИЧНЕ МЕРЕЖИВО БАРОКО».
Музиканти пропонують поєднати візуальне та слухове сприйняття, не надовго поринути в минуле, споглядаючи монументальність архітектури, граційність скульптур, глибину живописних полотен водночас слухаючи вишуканість музичних творів. Завдяки цьому спробувати відчути на собі емоції, що вирували в ті часи.

Вишуканість та монументалість, грація та глибина, велич та мінімалістичність, емоційність та аскетичність - це все про надзвичайно об'ємне та багатогранне поняття стилю епохи бароко, основним завданням якої стало передати емоції та почуття, вразити та схвилювати людину. Епоха бароко схожа на прекрасну мушлю, дві розкриті стулки якої є символом складної, суперечливої барокової свідомості, яка неначе розривається на протиріччя, контрасти. Цікава вона своїм драматизмом, динамікою, чуттєвістю і, в той же час, гармонією, цілісністю, єдністю.

У музичному вечорі беруть участь:
Катерина ГАЖО (орган, клавесин), Агнеса БАЧИНСЬКА (флейта), Ганна ГАЙДУ (флейта), Мирослава ШВАХ-ПЕКАР (мецо-сопрано), БАЛЕТНА ГРУПА ансамблю «Закарпатські візерунки». Балетмейстер Оксана БУЛЕЦА, учні Ужгородської музичної школи №1 Вероніка ГАЖО (клавесин, сопрано), Поліна ЄВЧАКОВА (орган), тріо гітаристів: Андрій БРОВДІ, Віталій МАЦЕЦКА, Мартін ГАРАГАЛЬ та студентка Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д. Є. Задора Олександра АНТАЛОВЦІ (клавесин).

У програмі концерту прозвучать: Й. С. Бах. Тріо-соната мі-мінор, Алеманда, сарабанда та куранта з французької сюїти сі мінор; Г. Ф. Телеман. Флейтовий дует в 4-ох частинах; Дж. Б. Перголезі. Арія Доріни із опери «Осміяний ревнивець»; А. Скарлатті. Арія «Cara e dolce»; А. Вівальді – Й. С. Бах. Концерт для органу ре мінор та інші.

Дорогі слухачі, нехай під час цього концерту всередині вас народжуються прекрасні мрії, думки, почуття, з яких, неначе з перлів, можна скласти намисто неймовірної краси.

Музичний вечір розпочнеться о 18:30

Тривалість: півтори години.

Ведуча – Наталія ПІЦУР.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
КВИТКИ продаються у КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA. ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ! БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

КВИТКИ

Інформація за телефоном : +38 (0312) 63-05-44, +38 (0312) 61-33-22 
м. Ужгород, пл. Театральна, 10

Також придбати квитки можна за посиланням:
concert.ua

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000