тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

З любов’ю ставимося до свого і найбільше цінуємо мир та злагоду в нашім спільнім домі»

Протягом багатьох століть Срібна земля перебувала у складі різних країн, на перехресті багатьох культур. Як наслідок, наш край став колискою представників різних національностей. І ми вже не уявляємо свого існування без цього культурного розмаїття й особливо дорожимо миром і злагодою в нашім спільнім домі. Саме такі принципи сповідує своєю творчістю камерно-інструментальний  ансамбль «Угорські мелодії» Закарпатської обласної філармонії. Попри те, що колектив орієнтований на популяризацію насамперед музики угорських композиторів та місцевий угорський фольклор, кожною своєю концертною програмою ансамбль намагається показати багатство полікультурного життя Закарпаття.

Камерно-інструментальний  ансамбль «Угорські мелодії» бере початок з 1948 року. Особливого розквіту набув у 70-хх роках минулого століття під керівництвом видатного закарпатського композитора,заслуженого діяча мистецтв України Іштвана Мартона. Авторські твори та обробки народних мелодій цього неперевершеного майстра й досі складають значну частину репертуару ансамблю. За свою майже 70-літню історію колектив пережив різні періоди, включно з тимчасовою ліквідацією, змінив багатьох художніх керівників і окремих виконавців, однак не припиняв творчих пошуків і неодмінно знаходив шлях до сердець слухачів і глядачів. Принаймні, максимум власних зусиль доклали до цього Олександр Янів, Федір Смерічко, Олена Короленко, Антон Штефко та інші керівники колективу.

На сьогодні це ансамбль талановитих, самобутніх артистів, кожен з яких є водночас і яскравим солістом. Зокрема, найбільш досвідченими та яскравими солістами колективу є лауреати міжнародних конкурсів Оніко Нодь (вокал) та Діана Гавата (віолончель), Андрій Свид (вокал, контрабас). Чудово доповнила творчу палітру колективу своїм автентичним співом молода виконавиця Анжеліка Гербер (вокал). І вже впродовж багатьох років у складі ансамблю працює танцювальний дует, адже неможливо уявити собі угорський фольклор без запальних танців. З листопада 2016 року художнім керівником  колективу є Діана ГАВАТА..  

Репертуар «Угорських мелодій» складають угорські народні пісні та мелодії, музика зі всесвітньовідомих оперет, твори місцевих композиторів та кращі зразки українського, словацького, румунського, єврейського народного мистецтва.

 

 

 

 

 

ПРО НАС

Колективи Філармонії

Колективи

Академічний СИМФОНІЧНИЙ оркестр

Академічний ДУХОВИЙ оркестр

Академічний КАМЕРНИЙ оркестр

Камерно-інструментальний ансамбль "УГОРСЬКІ МЕЛОДІЇ"

Ансамбль "ЗАКАРПАТСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"

Дізнатися більше... 
Адміністрація Ужгородської Філармонії

Адміністрація

Адміністративно-управлінський та художній персонал.

Технічно-експлуатаційна служба

Дізнатися більше...

Солісти Ужгородської Філармонії

Солісти

Олександр САДВАРІЙ  / тенор

Катерина ГАЖО / орган

Галина ГАВРИЛКО / сопрано

Дізнатися більше...

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000