тел. : +38 (0312) 61-33-22 - приймальня

тел. : +38 (0312) 63-05-44 - квиткова каса

 

У Закарпатська обласна філармонія відбувся концерт акордеоніста Євгена Цанька та академічного духового оркестру філармонії під керівництвом народного артиста України Володимира Співака.

 Захід відвідали керуюча справами Закарпатської облради Мирослава Ливч, директорка Ужгородський інститут культури і мистецтв депутатка Закарпатської облради, заслужена працівниця культури Наталія Шетеля, директор Департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОДА, заслужений артист України Євген Тищук, його заступник – начальник управління комунальних закладів Віктор Кравчук, а також екс-голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

У репертуарі музичного вечора були різноманітні композиції – великий мікс стилів і жанрів: були і танго, і ліричні твори, і музика, побудована на джазових ритмах, класичні та найкращі хіти для акордеону.

На завершення концерту Мирослава Ливч вручила Євгену Цаньку грамоту Закарпатської облради – за творчий внесок у розвиток Закарпаття, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 40-річного ювілею.

 

Розробка сайтів Ужгород
Створення web-сайтів Ужгород
Copyright © 2021 Закарпатська обласна філармонія, пл. Театральна, 10  м. Ужгород, Закарпатська область,  Україна, 88000